Specializace dekorativní stěrky a malby pro stěny

 

Naše společnost Truhlářství - Stavby Louda je dodavatelem kompletních interiérů.

Nabízíme kompletní služby v realizaci interiérů. Od návrhu až po realizaci. Při tvorbě nového interiéru se klade důraz na vzhled veškerých ploch, doplňků, užitných vlastností a nábytku. Vše toto jsme schopni realizovat. Zabýváme se specifickými požadavky na provedení a vše realizujeme vlastními silami. Máme spoustu zkušeností a dokážeme poradit  jak vybrat vhodný materiál a postup prací vedoucí k dokonalosti.

Při realizaci  dokaračních  stěrek  a nátěrů používáme převážně materiály od Italských a Rakouských výrobců. 

Ceny jednotlivých povrchů jsou závislé na stávajícím podkladu, na použitém materiálu, rozsahu práce a technice provádění. Proto se jednoznačně nedá říst kolik vychází cena za 1m2. Vždy je potřeba videt podklad.  Vždy výsledný vzhled stěny záleží na jednotlivém rukopisu řemeslníka, každý člověk má jiný rukopis. Zakoupený materiál je bez řemeslníka, který tvoří výsledný efekt jen kus bezcené hmoty.

Názvy výrobků které používáme:

Vápené produkty-​ M​armorino, Marmorino Canaleto, Grassello 600,Travertino, Pittura Canaletto
 
Dekorativní řada- Valetura Dei Dogi, Valetura, Stucco Krok, Rifflessi Veneziani, Velatura Glass, De Luci

 

Při provádění dekoračních stěrek lze vždy s jedním typem materiálu vytvářet pomocí různých technik jiné povrchy.
 

 

 Provádíme:http://www.dekor-louda.cz 

  1. Imitace betonu
  2. Metalické nátěry
  3. Vosky
  4. Dekorační lazury
  5. Koroze železa, mědi
  6. Imitace šalování
  7. Imitace cihelných spár
 
 
Naše realizace:

 


Kontaktujte nás.

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Jiří Louda (IČ: 701 73 397) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení mého požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Hledej na stránkách

Novinky

Sádrokartony

Provádíme veškeré SDK  konstrukce.

Dekorativní stěrky

Provádíme veškeré typy dekoračních štuků a stěrek, provádíme malířské práce, provádíme lepení tapet.

cena na míru pro každého

© Stavby Louda 2014 | design: sittaproduct.com | vyrobil INET-SERVIS.CZ