Podlahář

Ozvěte se nám

Hledáte další informace k podlahám, rekonstrukcím nebo nové výstavbě?

Zavolejte mi na číslo

737 379 440

nebo mi napište.

Podlahy Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a okolí

Náš podlahář je řemeslník, který vám pomůže se vším kolem podlah – od jejich oprav přes vyrovnání podkladu až po finální položení a olištování nové podlahové krytiny.

  • Podlahář se nejprve vyptá a vyslechne vaše představy a požadavky na novou podlahu.
  • Prohlédne si prostory, kde bude krytina položena, a doporučí vám vhodné typy podlah nebo podlahových krytin.
  • Prostory zaměří, dá vám na výběr z různých dekorů a poskytne vám kalkulaci.
  • A nyní je jen a jen na vás, abyste si zvolili takovou podlahu, která je vašemu srdci nejbližší.
  • Po schválení provede přípravu, položení, olištování a finální úpravu nové podlahy tak, abyste si po každodenním návratu domů nebo do kanceláře mohli užívat pohled i chůzi po vaší nové podlaze.
     

Z jakých podlah můžete vybírat?

Od našich podlahářů můžete chtít vše od nových povrchů (anhydritová podlaha nebo cementová podlaha) přes vysprávku a vyrovnání podkladu pomocí různých tmelů a nivelačních stěrek až po položení nejrůznějších nášlapných vrstev, tedy podlahových krytin, přesně dle vaší volby a toho, po čem rádi chodíte. Ať už to je koberec, dlažba, dřevěná podlaha nebo moderní materiál, jako jsou například vinylové podlahy, linoleum či marmoleum.
 

Přejete si podlahové vytápění?

A proč byste si komfortu podlahového vytápění nemohli dopřát právě vy? Zeptejte se našeho podlaháře, ve spolupráci s naším elektrikářem nebo instalatérem vám vymyslí nejvhodnější řešení.

Navíc díky úspěšné certifikaci u nás získáte podlahové topení Raychem s prodlouženou zárukou 20 let.
 

Novou podlahu od Loudy?

Přemýšlíte o nové podlaze? Jste z měst Hradec Králové, Pardubice, Chrudim nebo jejich okolí? Pak mi zavolejte na číslo 737 379 440 nebo mi napište) a pořiďte si podlahu od Loudy. Podlahář k vám zajede, pomůže vám s výběrem vhodné podlahové krytiny, doporučí způsob pokládky, vše zaměří, připraví podklad a položí vám novou podlahu. A že se vám nechce hýbat s nábytkem nebo po řemeslnících po položení podlahy uklízet? Tak to nechte na nás.
 

Pošlete mi váš kontakt a pár informací k Vašemu projektu. Ozvu se Vám zpět a probereme spolu možnosti realizace vašich představ.

Volby formuláře
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Jiří Louda (IČ: 701 73 397) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení mého požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Hledej na stránkách

Novinky

Sádrokartony

Provádíme veškeré SDK  konstrukce.

Dekorativní stěrky

Provádíme veškeré typy dekoračních štuků a stěrek, provádíme malířské práce, provádíme lepení tapet.

cena na míru pro každého

© Stavby Louda 2014 | design: sittaproduct.com | vyrobil INET-SERVIS.CZ